Close me

0 266 715 47 57

Kurumsal / Hakkımızda

Hakkımızda

23 Aralık 2006 tarihi itibariyle Özel Halk Otobüsleri mevcut koşullar içerisinde Bandırma’ ya hizmet vermeye başlayıp, bu hizmeti en iyi şekilde sunarak gelişime açık bir yol izlemektedir.

Yeni araçlarla ve kart sistemi uygulaması ile günlük ulaşım süresini azaltarak, yolcu memnuniyetine, personel dış görünümüne özen göstererek ayrıca AB standardı, ISO normları ve Avrupa perspektifini göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Böylece ilçemizde özel araç trafiğini azaltıp, toplu taşımacılığı özendirme yönünde ilerlemekteyiz. Araçlarımızda bulunan teknik donanımları kullanarak ve diğer kurumlarla iletişim ağımızı genişleterek yolcu memnuniyetsizliğini en aza indirmeyi amaçlamaktayız.

Bu proje ile belediyenin 2,5 trilyon zararını önlemekle birlikte, Bandırma Belediyesi’ ne koltuk arttırımı adı altında 5 trilyon gelir sağlanmıştır.

Proje kapsamında ayrıca gaziler, şehitler, şehit dul ve yetimleri, özürlüler, öğrenciler, 65 yaşını doldurmuş güçsüz ve kimsesiz vatandaşlarla, belediye zabıta hizmetleri kadrosunda çalışan personel ve öğrencilere ücretsiz – indirimli kart hizmeti vererek aynı zamanda kamu görevi de yapmaktayız. Bu uygulama ile sistemimizi seri hale getirdik.

Ayrıca 3 Aralık 2007 tarihinde özürlü aracımız hizmete girmiş ve tekerlekli sandalye kullanan özürlü vatandaşlarımızın seyahatlerini de kolaylıkla yapmaları sağlanmıştır.

Aktarma sistemi uygulayarak vatandaşların ikinci binişlerde öğrencilerden ücretsiz tam binişlerde %50 indirimle seyahat etmeleri sağlanmaktadır.

Bandırma Ulaşım Hizmetleri A.Ş. olarak Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği (TÖHOB)’ ne üyelik sürecimiz tamamlanmıştır. Bu üyeliğin gerçekleşmesiyle ülke genelinde AB’ ye uyumlu olarak, ortak sorunlara ortak çözümler üretilerek ilerleme kaydedilecektir.

Aracımıza binen her yolcunun can ve mal güvenliğini sağlayarak, belirlediğimiz bir düzen içerisinde çalışıyoruz. Tabii ki bu da belediyenin denetiminde ve belediye ile sistemli çalışmamızla gerçekleşiyor.

Sağladığımız hizmet ile, gerek araçların yeni olması, gerek akıllı kart kullanımı ile halk buna uyum sağlamıştır ve memnundur.

Şimdiye kadar yaptıklarımızı çok iyi değerlendirip, daha iyisini yapmak, daha kaliteli hizmet sunmak, müşteri memnuniyetini arttırmak yolunda hizmetlerimiz devam etmektedir. Bunun sonucu olarak ta, toplu taşımacılığın yaygınlaştırılması ve geliştirilmesi için, bu hizmeti arttıracak girişimler üzerine çalışmaktayız.

Saygılarımla

Yönetim Kurulu Başkanı

Bülent BİCAN

Yeniliklerden Haberdar Olun